gallery/02

Kõnepaketid

 

Kõnepakett on soodsaim lahendus juhul kui soovid telefoni kasutada ainult kõnedeks ja Sa ei vaja interneti püsiühendust.
Kõnepakett sisaldab:
• kõned Eestis
• kõned Euroopas
• kõnesid Eestist Euroopasse, mis on väga kulukad, hinnaga 0.46 - 0.71 €/min.
Näiteks helistades Eestist Euroopasse 30 min kuus, maksaks see olenevalt riigist 13.80 - 21.30 €. 
Küsi soodsamat pakkumist!

Mobiilsideteenused

Nutipaketid


Nutipakett võimaldab teha kõike mida vajad asukohast sõltumata, alates e-kirjadest, kõnedest üle interneti, sotsiaalmeedias suhtlemisest, kalendri- ja pilveteenuse kasutamisest kuni dokumentide allkirjastamise ja panga tehinguteni välja!
Teeme Teie vajadustele vastava personaalse pakkumise, mis on soodsam, kui Teie praegune pakett.
Pakume Teile tasuta lisateenuseid nt. sim-kaardi vahetus, omanikuvahetus, paketivahetus ja muud teenused, mis muidu oleksid tasulised. Küsi pakkumist!

 

gallery/04
gallery/01

Mobiilne internet seadmes, kontoris või Mint masinas

 

Annab sulle vabaduse töötada just seal kus soovid. Juhul kui arvutis puudub sim-kaardi pesa, siis saad soetada soodsalt netipulga, taskuruuteri või ruuteri.

MiNT Masinas on soodne ja kvaliteetne võimalus mobiilse interneti kasutamiseks masinalt masinale (M2M) suhtluses – näiteks kontrollerites, valveseadmetes, andmesideterminalides ja juhtimisseadmetes. Mobiiliühendus muudab häiresignaali edastamise elektrikatkestustest sõltumatuks.

Pakkumis saamiseks palun täitke ära allolev ankeet!

 

* Nimi  
* E-post  
* Telefon  
Interneti vajadus GB  
Kõneminuteid  
* Kuidas meid leidsid?  
Lisa info  
Manus  

Küsi hinnapakkumist!

 

Kuna mobiilsideoperaatoritel on letihinnad päris kallid, siis meie teeme kõikidele soovijatele personaalse pakkumise mis vastab teie vajadustele ja oleks soodsam kui on praegune pakett.

Kindlasti küsige pakkumist. Pakkumise tegemiseks on vaja teada Teie interneti ja kõnede mahu vajadusi. Vastavate andmete leidmisel oleme abiks.